The Last of Us – nowy teaser serialu!

HBO opublikowało teaser nowego serialu, opartego na znanej grze Playstation, The Last of Us. Materiał wskazuje na wiele podobieństw do gry.

Serial HBO Original THE LAST OF US oparty jest na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo. Opracowana przez Naughty Dog dla platform Playstation® gra doczekała się niedawno swojej wersji zremasterowanej.

Serial będzie miał swoją premierę w HBO i HBO Max w 2023 roku. Po materiałach promocyjnych można wywnioskować, że artystycznie klimat produkcji będzie bardzo zbliżony do oryginału, co z pewnością ucieszy niejednego fana.

Zobacz również: The Last of Us 2 – recenzja gry bez spoilerów. Nie, ta gra nie jest arcydziełem.

tlou
Fot. Materiały promocyjne

W rolach głównych Pedro Pascal jako Joel i Bella Ramsay jako Ellie. W pozostałych rolach Gabriel Luna jako Tommy, Nick Offerman jako Bill i Merle Dandridge jako Marlene. Za produkcję odpowiada między innymi Neil Druckmann, czyli twórca oryginału. Muzykę, podobnie jak w grach skomponuje Gustavo Santaolalla.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl

Źródło: imdb

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze