Tajna misja zwiadowcza – konkurs dla bibliotek i czytelników

Ostatni tydzień września rozpoczynamy niespodzianką dla bibliotekarzy i czytelników – wielką jesienną akcją dla miłośników Zwiadowców! Przed nami ogólnopolski konkurs „TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW” – seria wyzwań i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami.

Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydawnictwo Jaguar zapraszają do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie dla bibliotek i czytelników pt. „Tajna Misja Zwiadowców”.

Zobacz również: Potwory i ludzie | Ruchomy chaos 3 – recenzja książki. O co tyle szumu?

Biblioteki, które zgłoszą się do akcji zobowiązane są w terminie do 30 listopada 2022 roku wykonać 2 zadania konkursowe i przesłać relację z ich realizacji:

  1. 1. Przeprowadź zajęcia dotyczące serii Zwiadowcy na podstawie jednego z dwóch udostępnionych Ci scenariuszy zajęć lub własnego (autorskiego) scenariusza i zgarnij voucher o wartości 400 zł na książkowe zakupy w sklepie Wydawnictwa Jaguar za najciekawsze warsztaty.
  2. 2. Zachęć zainteresowanych serią uczniów do przejścia 16 Prób Prawdziwego Zwiadowcy – zabaw i quizów udostępnionych Ci na wirtualnej tablicy. Wyłoń z grupy SUPER ZWIADOWCĘ i poproś go o wykonanie zadania specjalnego. Dzięki niemu powalczy on o nagrodę główną – pakiet Zwiadowcy od Wydawnictwa Jaguar, zawierający upominki dla lidera grupy i jego drużyny.

50 bibliotek, które jako pierwsze zgłoszą się do akcji, otrzymają bonusowo wybraną „książkę na dużą przerwę” z oferty Wydawnictwa Jaguar.

Zobacz również: Księga Nocy – recenzja książki. Strzeż (się) swojego cienia

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są od 26 września do 9 października 2022 roku. Zwycięzców poznamy 5 grudnia 2022 roku – w przeddzień polskiej premiery 17. tomu cyklu Zwiadowcy pt. Wilki Arazan. Nagrodzimy 10 bibliotekarzy oraz co najmniej 10 Super Zwiadowców i ich drużyny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO AKCJI TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW: ZGŁASZAM SIĘ!

Wszystkie niezbędne informacje, regulamin konkursu oraz materiały do pobrania znajdują się na podstronie akcji „Tajna Misja Zwiadowców”: TUTAJ

Tajna misja zwiadowców

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze