Eksploruj „The Depths of Tharis Island” w drugim sezonie The Cycle: Frontier

Sprawdź najbardziej wymagającą mapę w bezpłatnej strzelance od studia YAGER. Odkryj rozległy labirynt jaskiń pełen starożytnej mocy.

Drugi sezon The Cycle: Frontier, “The Depths of Tharis Island” rozpoczął się wczoraj na Steam i w Epic Game Store. Po sukcesie pierwszego sezonu, Prosektorzy ponownie zostaną zaproszeni na Forutnę III, by walczyć o rzadkie materiały, potężne bronie i ostateczne prawo do przechwalania się na wrogiej planecie. Ponieważ każdy sezon kończy się resetem postępów w grze, będzie to doskonała okazja dla nowych, oraz powracających graczy by wskoczyć w rozgrywkę i doświadczyć wszystkich nowości drugiego sezonu. Nowe misje, perki i przepustka Fortuna. Nowa mapa to niezbadany, rozległy i zawiły system pełen jaskiń – Tharis Island.

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku

Gracze rozgrywając kampanie mogą odblokować Tharis Island, pierwszą nową mapę wydaną od czasu premiery The Cycle: Frontier. Wyspa Tharis pokaże doświadczonym poszukiwaczom, nowe zagrożenia i misje jakich jeszcze nigdy nie widzieli. Wsród opuszczonych ruin, drzemie nieznana technologia, która może zostać wykorzystana do ulepszania ekwipunku poszukiwacza. W przeciwieństwie do poprzednich lokalizacji, nowa mapa Tharis Island bardziej stawia na przestrzenie wewnętrzne. Wciągając graczy w coraz bardziej niebezpieczne potyczki i wyzwania, które musza rozgryźć na własną rękę.

Gracze otrzymają dostęp do nowej przepustki sezonowej Fortuna Pass. Zawiera ona ogromny zestaw nagród takich jak Aurum, tokeny oraz inne przedmioty, które pozwolą przetrwać niebezpieczeństwa na Tharis Island. Płatna wersja Fortuna Pass obejmuje nowe stroje dla poszukiwaczy, skórki broni, emotikony, boostery XP i wystarczającą ilość Aurum, aby zakupić przepustkę Fortuna na przyszły sezon, jeśli zostanie ukończona. Przepustka nie oferuje żadnych zmian w rozgrywce, za to pomoże Poszukiwaczom w zmianie wyglądu.

Drugi sezon wprowadza szereg ogólnych usprawnień gry, balansu i antycheatów dla The Cycle: Frontier. Te i kolejne ulepszenia systematycznie będą wprowadzane podczas tego i kolejnych sezonów gry.

Zobacz również: Serial Cleaners – recenzja gry. To nie Czyścioch, ale jest nieźle

Dołącz do członków zespołu YAGER, którzy świętują rozpoczęcie drugiego sezonu 29 września o godzinie 19:00 na stream na ich Twitchu. Adam Cleaver, wraz z kilkoma innymi gośćmi z dev teamu, omówi nowości z drugiego sezonu. Odkryje niektóre tajemnice na wyspie Tharris (w tym nowy system perków) i da wgląd w przyszłość The Cycle: Frontier.

the cycle

The Cycle Frontier jest pełną napięcia i zagrożeń strzelanką free-to-play PvPvE w typie extraction shooter. Gracze zdobywają łupy i surowce na opuszczonym obcym świecie. Który jest zamieszkany przez obce formy życia, nękany przez śmiercionośna burze i stale najeżdżany przez pchanych chciwością poszukiwaczy.

Więcej informacji na temat The Cycle: Frontier, znajduje się na stronie: https://thecycle.game. Bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami śledząc profil gry w serwisie Twitter i YouTube lub dołącz do rozmowy z twórcami na serwerze Discord. Strona gry na Steam i Epic Game store.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze