Elton John i Britney Spears w teledysku do przeboju Hold Me Closer

Elton John i Britney Spears z dumą prezentują teledysk do jednej z najważniejszych piosenek 2022 roku – przeboju „Hold Me Closer”, w reżyserii ukraińskiej reżyserki Tanu Muino.

„Hold Me Closer” to uosobienie zaraźliwego tanecznego hymnu. Utwór zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu Hot Dance/Electronic Songs. Oficjalny teledysk, który właśnie ujrzał światło dzienne, to oszałamiające wizualizacje w tętniącym życiem kolorowym Meksyku.

Zobacz również:Nocny Kochanek – O Jeden Most za Daleko – recenzja płyty

Klip wyreżyserowała wielokrotnie nagradzana ukraińska reżyserka, Tanu Muino. Tanu jest znana z imponującego portfolio, w skład którego wchodzą teledyski „Montero” Lil Nas X, „As It Was” Harry’ego Stylesa, „Up” Cardi B, „Fleabag” i nagrany w Kijowie „cotton candy” Yungbluda czy „Rumors” Lizzo.

Poza premierą teledysku, Elton i Britney postanowili wydać trzy kolekcjonerskie, limitowane edycje singli CD „Hold Me Closer”, które ukażą się w listopadzie i są już dostępne w przedsprzedaży. Każda z trzech unikalnych płyt będzie oprawiona w inną szatę graficzną: jedna z oryginalną okładką, a pozostałe dwie z wybranymi przez fanów. Każda zawiera inną tracklistę: poza oryginalną wersją „Hold Me Closer”, drugi utwór będzie się różnił między wersją rozszerzoną oraz remiksami w wykonaniu Joela Corry’ego i Purple Disco Machine.
Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze