Overwatch 2 już dostępny za darmo na PC i konsolach

Overwatch 2 jest już dostępna za darmo na całym świecie, wraz z opcją rozgrywki i progresji międzyplatformowej! Overwatch 2 będzie otrzymywać znaczące aktualizacje sezonowe, wprowadzające nowych bohaterów, mapy, tryby gry, elementy ozdobne i inne, które będą ukazywać się co 9 tygodni.


NOWA BOHATERKA WSPARCIA: KIRIKO


Nowa postać w Overwatch 2! Zaciekła obrończyni o złotym sercu. Kiriko jest wysoce mobilną bohaterką wsparcia, która oferuje wyjątkową wszechstronność i unikalny zestaw zdolności, w skład którego wchodzi teleportacja, oczyszczenie oraz zupełnie nowe wzmocnienie w postaci superzdolności o nazwie Pęd Kitsune, która zapewnia całej drużynie większą szybkość ruchu i ataku oraz skrócenie czasów odnowienia.

• Kiriko dołącza do Królowej Junkertown i Sojourn – razem te trzy silne kobiety uzupełniają skład 35 bohaterów, którzy ukazali się od momentu premiery. Każdego roku do Overwatch 2 wprowadzimy 3-4 nowych bohaterów. Kolejny trafi do gry w sezonie drugim a potem nowe postacie będą pojawiać się co dwie aktualizacje sezonowe.

Zobacz również: Serial Cleaners – recenzja gry. To nie Czyścioch, ale jest nieźle


NOWY KARNET BOJOWY I SKLEP


• Wprowadziliśmy nowość – Karnet Bojowy składający się z darmowej ścieżki z mnóstwem możliwych do zdobycia elementów oraz płatnej ścieżki premium z jeszcze większą liczbą łupów do zdobycia. Sezon pierwszy zawiera elementy związane z cyberpunkiem dla obu 80-poziomowych ścieżek: skórki, emotki, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, portrety gracza, talizmany na broń, graffiti, kwestie głosowe i wiele innych. Po 9 tygodniach sezon drugi wprowadzi nowy Karnet Bojowy z nowym motywem, tankiem i mapą.

• W sezonie pierwszym ścieżka premium obejmuje konfigurowalną skórkę mityczną – nowość w Overwatch 2 – dla Genjiego. W Overwatch 2 pojawi się ponad 180 nowych skórek rocznie, w tym mityczne w każdym sezonie.

• Wybierzcie, co chcecie i kupcie to bezpośrednio w Overwatch 2 poprzez zupełnie nowy Sklep w grze z rotującymi i spersonalizowanymi ofertami.

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku


ZAKTUALIZOWANA ROZGRYWKA RYWALIZACYJNA


• Tryb Rywalizacji został odświeżony poprzez dodanie podziału na poziomy umiejętności w ramach rang, całkowicie nową tabelę wyników, raporty meczowe z migawkami statystyk oraz aktualizacje nagród, w tym dodanie tytułów dla graczy.


MATRYCA OBRONNA


• Wraz z nadejściem modelu darmowego dostępu Overwatch 2 wprowadzi również Matrycę Obronną: wielopłaszczyznowe podejście do zwalczania szkodliwych zachowań, które obejmuje wymaganą ochronę kont graczy Alertami Komórkowymi, ulepszone systemy SI uczące się maszynowo i pomagające wyłapać niestosowne zachowania na czatach, binarne technologie porównawcze oprogramowania stron trzecich, ulepszone systemy odwołań, transkrypcję głosu po stronie serwera i inne zabezpieczenia.

To ledwie przedsmak tego, co już dziś trafia do gry! Dołączcie do zabawy już teraz, aby poznać zupełnie nowy format rozgrywki wieloosobowej 5 na 5, 6 całkowicie nowych map, tryb Przepychanka, liczne przeróbki bohaterów, nowy system sygnałów, system wyzwań, ponad 40 tysięcy nowych kwestii głosowych i zaktualizowany wygląd każdej postaci.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze