Destiny 2 – powraca darmowe wydarzenie Święto Utraconych!

Nowe wyzwania i nagrody czekają na Strażników, którzy odważą się wkroczyć do nawiedzonych sektorów.

Od dziś do 8 listopada w grze dostępne będzie darmowe wydarzenie Destiny 2: Święto Utraconych. Zgodnie z tradycją gracze przywdzieją upiorne (i śmieszne!) maski i będą zbierać łupy, biorąc udział w wyzwaniach w nawiedzonych sektorach w całym Układzie Słonecznym. Wśród tegorocznych nagród znajdują się: legendarny karabin snajperski Mechaniczna makabra, wybrany przez społeczność zestaw zdobień pancerza mechów oraz dodatkowe przedmioty kosmetyczne do odblokowania na karcie wydarzenia Święta Utraconych.

Zobacz również: Dragon Ball: The Breakers – recenzja gry

Nowa karta wydarzenia Święta Utraconych wprowadza wyzwania oraz darmowe nagrody i nagrody premium dla wszystkich graczy. Podobnie jak w przypadku wydarzenia Przesilenie w zeszłym sezonie, gracze będą mogli użyć karty wydarzenia do odblokowania nowych przedmiotów kosmetycznych takich jak nowa emotka, statek, egzotyczna obudowa Ducha i nie tylko.

Nowością w tym roku jest nawiedzony sektor w EMS, w którym upiorny Kombinat będzie próbował odebrać wam wasze zdobycze. Strażnicy odkryją przerażającą playlistę nawiedzonych sektorów, która umożliwi im pokonywanie Bezgłowych zarówno w nowych, jak i powracających sektorach.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

 

W zeszłym roku społeczność po raz pierwszy wybrała swoje kostiumy Święta Utraconych w drodze głosowania, a w tym roku uczyniła to ponownie, wybierając #TeamMech. Dostępny w sklepie Eververse za jasny pył i srebro pancerz mechów sprawi, że gracze będą mogli wybrać się na łowy w Układzie Słonecznym w wielkim stylu.

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku

Strażnicy, którzy ukończą Triumf „Mól książkowy I” poprzez odblokowanie jednej z trzech stron Księgi Zapomnianych podczas Święta Utraconych, będą mogli nabyć w sklepie Bungie koszulkę Bezgłowych. Ponadto w sklepie Bungie pojawi się przypinka kolekcjonerska Widmowego pisarza, dostępna w przedsprzedaży dla graczy, którzy ukończą nową pieczęć w grze i zdobędą powiązany z nią tytuł. Termin na odblokowanie niniejszych nagród upływa wraz z końcem wydarzenia 8 listopada.

Oprócz zbierania cukierków i łupów w trakcie Święta Utraconych w Destiny 2, gracze mogą nadal gromadzić skarby w Sezonie Skarbów, który potrwa do 6 grudnia.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze