Harrison Ford oficjalnie w uniwersum Marvela!

Harrison Ford – legenda światowego kina dołącza do pokaźnej obsady filmu Captain America: New World Order. Aktor znany jako Han Solo i Indiana Jones zastąpi Williama Hurta w roli generała Rossa.

Pogłoski o potencjalnym pojawieniu się Forda w MCU krążyły już od jakiegoś czasu. Niestety w marcu tego roku William Hurt zmarł w wieku 71 lat. Postać Thaddeusa Rossa pojawiła się w takich filmach jak: The Incredible Hulk, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez Granic, Avengers: Koniec Gry oraz Czarna Wdowa.

Zobacz również: Czarna Wdowa recenzja filmu. Boska Florence

Harrison Ford pojawi się we wspomnianej wcześniej czwartej części Kapitana Ameryki, a także w nadchodzącym filmie Thunderbolts, który przedstawi losy grupy uformowanej z groźnych złoczyńców, antybohaterów i przeciwników superherosów. W produkcji wystąpią Florence Pugh, David Harbour, Wyatt Russel, Hannah John-Kamen, Olga Kurylenko, Julia’e Louis-Dreyfus oraz Sebastian Stan.

Szczegóły odnośnie tych dwóch produkcji są jak na razie nieznane. Wiemy natomiast, że film Captain America: New World Order wyreżyseruje Julius Onah. Scenariusz przygotowali Malcom Spellman i Dalan Musson – autorzy scenariusza do serialu Falcon i Zimowy Żołnierz.

Zobacz również: Mecenas She-Hulk recenzja serialu. Zielono mi

Premiera Kapitan Ameryka: New World Order nastąpi 3 maja 2024 roku. Natomiast film Thunderbolts pojawi się w kinach 26 lipca tego samego roku. Wcześniej Forda będziemy mogli zobaczyć w piątej części Indiana Jones. Film zadebiutuje 30 czerwca 2023. Zdjęcia do produkcji zakończyły się w lutym tego roku.

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze