The Boys – pierwsze zdjęcia z planu 4. sezonu

Nowe zdjęcia zza kulis serialu Amazona zapowiadają debiut nowych superbohaterów. Dodatkowo, na jednym z nich widać powrót postaci, uważanej za zmarłą.

Obecnie trwa produkcja 4. sezonu serialu The Boys od Prime Video. Ostatnio twórcy zaprezentowali nowe bohaterki, które zasilą szeregi supków: Sister Sage oraz Firecracker. Kilka dni temu do sieci wyciekły zdjęcia z planu zdjęciowego, na których możemy zobaczyć nowe postacie, w towarzystwie Homelandera:

Co więcej, na jednym ze zdjęć widzimy postać Black Noira. Jest to i tyle ciekawe, że postać została uśmiercona w poprzednim sezonie przez Homelandera. Oznacza to, że albo bohater wrócił do świata żywych, co nie byłoby dziwne, zważywszy na jego nieraz podreśloną wytrzymałość, albo jego kostium przejął ktoś inny, w celu zatuszowania tego, co go spotkało:

Póki co Amazon nie podał oficjalnej daty premiery nowego sezonu The Boys.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze