Farming Simulator 22 w wydaniu Platinum Edition wprowadza nowe mechanizmy rozgrywki i maszyny

GIANTS Software, wydawca i deweloper Farming Simulator 22, ujawnił dziś część nadchodzącej zawartości platynowej edycji, która już 15 listopada wprowadzi do gry dużo nowości.

Dzięki Platinum Edition fani mogą doświadczyć nowych elementów rozgrywki z młotem hydraulicznym, znacznikami drzew, wciągarkami i podnośnikami na zupełnie nowej mapie zlokalizowanej na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Wszystkie nowe funkcje są dostarczane wraz z autentycznie odtworzonymi maszynami, które usprawniają rolnictwo i leśnictwo w Farming Simulator 22.

Zobacz również: Dragon Ball: The Breakers – recenzja gry

Mapa Silverrun Forest to ogromny scenariusz z otwartym światem, w którym znajduje się ponad 20 000 drzew. Gracze otrzymują na niej nowe kontrakty na usuwanie zaznaczonego obumarłego drewna. Dodatkowo mogą oni również sami oznaczać drzewa, używając różnych farb w sprayu i symboli, co przydaje się zwłaszcza w trybie wieloosobowym.

farming simulator

Nowe marki wprowadzone wraz z wersją Platinum mają na stanie odpowiedni sprzęt do sprawnego wywożenia kłód z lasu. Wciągarki to urządzenia montowane na ciągnikach, wykorzystujące liny stalowe, które mogą pociągnąć aż do dziesięciu kłód. Trudny teren wymaga często zaawansowanych maszyn. Mobilny podnośnik, taki jak Koller K307c-H, ustawiony na stromym zboczu, rozpina liny o długości setek metrów, aby transportować kłody pod górę i w dół – omijając tym samym trudne tereny.

Zobacz również: FIFA 23 – recenzja gry

Dzięki młotowi hydraulicznemu na horyzoncie pojawia się więcej nowych działań: Paladin SFB 750 jest narzędziem, które idealnie nada się, gdy duże skały blokują drogę do sadzenia drzew lub do przekształcania obszaru w pole uprawne. Podłączony do ładowarki o sterowaniu burtowym, młot kruszy każdą przeszkodę na kamyki.

farming simulator

Farming Simulator w wydaniu Platinum Edition zaoferuje najbardziej wszechstronne doświadczenia wirtualnego rolnictwa, w którym gracze znajdą łącznie 500 pojazdów i narzędzi od ponad 150 producentów. Użytkownicy posiadający już podstawową grę Farming Simulator 22 mogą ulepszyć swoje wrażenia płynące z rozgrywki dzięki Platinum Expansion, które wprowadza 5 nowych marek i 40 nowych maszyn. Część zawartości zostanie dostarczona za pośrednictwem darmowej aktualizacji Day One Update.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze