The Office PL na Comedy Central od 24 października!

Już w najbliższy poniedziałek 24 października o godz. 21.00 na kanale Comedy Central zadebiutuje pierwszy sezon „The Office PL” – polskiej wersji kultowego serialu komediowego, który na celownik bierze (nie)zwykłą korporacyjną codzienność.

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele, skutecznie zwalczają korponudę, która na co dzień doskwiera wielu z nas. Produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków, po których widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat  współczesnego społeczeństwa.

Zobacz również: The Office PL – recenzja serialu. Największe zaskoczenie tego roku! A może nawet i wszystkich innych!

W obsadzie znajdują się m.in.: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Serial został zrealizowany przez  Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios. Zaczynając od 24 października, Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki „The Office PL” w poniedziałki o godz. 21.00. Stacja zaprasza swoich widzów do obejrzenia pierwszego sezonu serialu tuż przed premierą jego drugiej części, która pojawi się na ekranach już na początku listopada.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze