Pokémon Trading Card Game – premiera nowego rozszerzenia i start polskich kanałów społecznościowych!

Firma Pokémon Company International wprowadziła do sprzedaży najnowsze rozszerzenie gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Sword & Shield—Lost Origin, dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

W Sword & Shield—Lost Origin mechanika rozgrywki Lost Zone zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w serii Sword & Shield . Ta powracająca mechanika wykazuje podobieństwo do stosu odrzuconych kart, ale uniemożliwia graczowi odzyskanie tych kart podczas rozgrywki. Karty należące do Lost Zone, w tym Giratina VSTAR, będą się charakteryzować zacienioną aurą emanującą z ich szaty graficznej.

Zobacz również: Dragon Ball: The Breakers – recenzja gry

Ponadto, Sword & Shield—Lost Origin czerpie inspirację z popularnej gry wideo Pokémon Legends: Arceus i zawiera Pokémony Hisuian, w tym sześć Pokémonów VSTAR, takich jak Hisuian Goodra VSTAR i Hisuian Zoroark VSTAR. Rozszerzenie zawiera również trzy nowe Pokémony Radiant, 14 Pokémonów V, jednego Pokémona VMAX i 30 kart w podzbiorze Galerii Trenerów.

pokemonDodatek Sword & Shield—Lost Origin jest dostępny w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

Fani w Polsce też mogą być na bieżąco z nowościami ze świata Pokémonów, odwiedzając nowo uruchomione kanały społecznościowe na YouTube, Facebook, Instagramie, TikToku i Twitterze. Aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG, odwiedź stronę Pokemon.com/TCG

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze