Strażnicy Galaktyki powracają w zwiastunie świątecznego speciala!

Strażnicy Galaktyki powracają! Reżyser obu części – James Gunn – zamieścił na Twitterze zwiastun świątecznego speciala sympatycznej drużyny. 

Gunn mówi o świątecznej odsłonie Strażników jak o epilogu 4 fazy MCU. Scenarzysta i reżyser zapowiedział już, że nadchodzący 40-minutowy projekt stanowi kanon dla MCU i będzie pomostem wydarzeń pomiędzy Avengers: Koniec gry a Strażnikami Galaktyki 3. Ten drugi ma mieć premierę w 2023 roku. W projekcie udział biorze oryginalna obsada znana z poprzednich filmów. Do obsady dołączyć ma także Kevin Bacon, grający samego siebie.

Zobacz również: Gang Zielonej Rękawiczki – recenzja. Robin Hood jest kobietą, a nawet trzema

Według plotek, Strażnicy powrócą na Knowhere, gdzie Peter Quill opowie, dlaczego nie lubi świąt. Winą za jego niechęć do tego święta ma zostać obarczony Yondu. Specjalny odcinek Strażników Galaktyki ma zawierać także, tak jak poprzednie części, wiele znanych piosenek z lat 80 i 90. Premiera nastąpić ma 25 listopada, na Disney +.

Adam Kaczorowski

Hiszpański pisarz - eseista. Fan Rockstara i Leonardo DiCpario. Niedoszły aktor i scenarzysta. Ktoś mu kiedyś powiedział, że całkiem wychodzi mu pisanie, więc zaczął pisać - z marnym skutkiem. Wszyscy kłamią.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze