1923 – mamy datę premiery spin-offu Yellowstone!

1923, bo tak nazywa się nowy serial, jest spin-offem Yellowstone. Studio potwierdziło datę premiery. Będzie co oglądać zimą.

1923 z Harrisonem Fordem i Helen Mirren w rolach głównych trafi pod koniec bieżącego roku platformę streamingową Paramount.  Studio ostatnio dokreśliło, że spin-off Yellowstone zadebiutuje dokładnie 18 grudnia w katalogu streamera.

Zobacz również: Gabinet osobliwości Guillermo del Toro – recenzja serialu. Nowe oblicze horroru

1923
Fot. Kadr z serialu 1923

Następnego dnia z kolei będą mogli go obejrzeć subskrybenci z Kanady i Wielkiej Brytanii. Daty premier w przypadku pozostałych regionów nie zostały jeszcze ujawnione. Z kolei jeszcze przed pierwszym sezonem został zapowiedziany już drugi, który ma się składać z ośmiu odcinków.

O czym spin-off? 1923 ma opowiadać o początkach rodziny Duttonów. Ich współczesną historię można oglądać oczywiście w Yellowstone. Fabuła toczyć się będzie tuż po zakończeniu I wojny światowej, pokazując zmagania rodziny podczas Wielkiego Kryzysu i prohibicji.

Zobacz również: Tales of the Jedi – recenzja serialu

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze