Troppo – kryminalny serial już w listopadzie na Viaplay

Już 7 listopada na platformie streamingowej Viaplay będzie miał swoją premierę australijski serial kryminalny – Troppo, w którym śledztwo prowadzone przez duet nie przepadających za sobą detektywów zaprowadzi nas w dzikie ostępy stanu Queensland. Fabuła produkcji opiera się na bestsellerze autorstwa Candice Fox – powieści Miasteczko Crimson Lake. Czy skompromitowany detektyw i kobieta z przeszłością będą w stanie odnaleźć zaginionego eksperta nowych technologii? A zarazem nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku?

Ted Conkaffey (Thomas Jane) to skompromitowany były detektyw policyjny, który po oskarżeniu o okrutną zbrodnię decyduje się wyjechać z Sydney na prowincję, pozostawiając w mieście żonę i dziecko. Samotny i pozbawiony celu mężczyzna postanawia trzymać się w cieniu. Plany krzyżują się, gdy poznaje Amandę Pharrell (Nicole Chamoun). Prywatną detektyw, prosi go o pomoc przy rozwiązaniu sprawy zaginięcia koreańskiego twórcy technologicznych innowacji. 

Ekscentryczna detektyw wraca do miasteczka po odbyciu kary za przestępstwo, którego dopuściła się jako nastolatka. Doskonale wie, jak to jest być wrogiem publicznym numer jeden i zdaje sobie sprawę z faktu, że jej powrót nie jest mile widziany. Nie przejmuje się tym jednak, ponieważ w więzieniu doświadczyła czegoś znacznie gorszego niż wykluczenie z lokalnej społeczności. Gdy otrzymuje zlecenie odnalezienia tajemniczego mężczyzny razem z byłym policjantem rzuca się w wir walki o prawdę, co wydaje się być bardzo nie na rękę lokalnym stróżom prawa. Gdy detektywi odkrywają, że w Crimson Lake nastąpiła seria nietypowych zgonów, zaczynają walczyć o własne przetrwanie. 

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów listopada

W głównych rolach zobaczymy amerykańsko-australijski duet. Postać Teda odegrał Thomas Jane (The Punisher). W Amandę wcieliła się Nicole Chamoun (Safe Harbor, On the Ropes). W drugoplanowych rolach będzie można zobaczyć: Simona Lyndona (Chopper), Davida Lyonsa (Jedz, módl się i kochaj, ) i Kate Beahan (Lucifer).

Na czele zespołu kreatywnego serialu Troppo stanęła laureatka nagrody Hollywood Film Festival – Yolanda Ramke (Cargo, Nawiedzony dwór w Bly). Za produkcję odpowiada Lisa Duff (Ostatni kurs do Darwin) i Karl Zwicky (Szkoła złamanych serc). Reżyserią zajęła się laureatka nagrody AACTA Jocelyn Moorhouse (Projektantka) wraz z Catherine Millar i Grantem Brownem.

Wciągająca historia pełna wartkich zwrotów akcji będzie idealnym uzupełnieniem szerokiego wachlarza produkcji kryminalnych na platformie Viaplay. Serial będzie dostępny już od 7 listopada wyłącznie na Viaplay.

Zobacz również: W zamknięciu recenzja serialu. Okazja czyni mordercę

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze