Horizon z szansą na grę MMO

Nieoficjalne przecieki zdobyte przez MTN wskazują, że fanów serii Horizon w przyszłości może czekać ciekawa niespodzianka.

Zgodnie ze słowami informatorów koreańskiego serwisu MTN, liczba gier spod szyldu Horizon może się niebawem powiększyć. Wtyki z Sony i NCsoft donoszą, iż oba studia zgodziły się już wstępnie na wspólną pracę przy MMO z tego uniwersum:

NC i Sony wstępnie zgodziły się na partnerstwo biznesowe w celu stworzenia nowej gry przy użyciu obiecującej franczyzy Sony. Tworzy ją wewnętrzny zespół programistów NCsoft.

Zobacz również: PGA 2022 – relacja z najważniejszego święta poświęconego graczom

Studio NCsoft gracze mogą już kojarzyć przykładowo z Guild Wars 2 czy Aiona. Czytając tę zapowiedź, warto jednak zauważyć, iż umowa między studiami jest rzekomo dopiero wstępna, więc wiele może się jeszcze zmienić. Dopóki nie ma żadnej oficjalnej zapowiedzi, lepiej podchodzić do podobnych informacji z lekką rezerwą. Czekając zaś na jakieś konkrety w sprawie MMO, musimy zadowolić się dotychczasowymi zapowiedziami – na przykład nadchodzącym Horizon: Call of the Moutain na PS VR2.

Źródło: MTN, Dualshockers

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze