Ciężki dzień w pracy? Wyślij swojego #dareczka i wygraj nagrody z The Office PL!

Spuść z gwizdka i opowiedz nam o dzisiejszym absurdzie w pracy. Ktoś podgrzewał rybę w mikrofali? A może HR wymyślił nowy pomysł na współpracę między działami? Podziel się z nami swoim „dareczkiem” i wygraj jedną z nagród zatwierdzonych przez Darka Wasiaka z serialu THE OFFICE PL. 

Nietypowe rozporządzenia szefa. Specyficzna polityka dystrybucji herbaty w firmowej kuchni. Dziwne zachowania kolegi z pracy. Tego typu sytuacje to nie tylko treść nowego sezonu THE OFFICE PL, ale także codzienność milionów pracowników biurowych w naszym kraju. Dlatego zamiast połykać cichcem łzy o smaku średniej krajowej – wyślij nam swoje #dareczki. Na stronie www.dareczki.wp.pl można zgłaszać biurowe absurdy w formie tekstowej, zdjęciowej lub filmowej. Wszystko pod patronatem Dariusza Wasiaka (w tej roli Adam Woronowicz), niewątpliwym symbolem tego rodzaju zachowań.

Zobacz również: The Office PL – recenzja serialu. Największe zaskoczenie tego roku! A może nawet i wszystkich innych!

Strona „Dareczki” to inicjatywa konkursowa mająca na celu zebranie absurdalnych historii i doświadczeń z miejsc pracy w całej Polsce. Pod adresem www.dareczki.wp.pl można zostawić swoje zgłoszenie w postaci tekstu, zdjęcia lub materiału video. Najlepiej ocenione prace zostaną wyróżnione limitowanym kubkiem z motywem „Bitwy Pod Chocimiem”, który w serialu THE OFFICE PL należy do Dariusza Wasiaka. Oprócz tego zwycięzcy otrzymają dostęp do serwisu CANAL+ online. Biurowe absurdy można zgłaszać do 13 grudnia.

Praca w korporacji rządzi się swoimi prawami. Targety, asapy, fakapy, forward menagerowie. Korpomowa, korpozasady, korpoświat. Naszym rodzicom czy dziadkom trudno to pojąć… Bo korpo, to stan umysłu. To absurdy, które wydają się niemożliwe, a jednak realne. To sytuacje niewarygodne, ale prawdziwe. I nie ma co na nie narzekać lub się złościć – najlepiej obrócić je w żart. Pożartujmy więc z naszej biurowej codzienności i powiedzmy sobie: „#dareczki made my day!”

Od 4 listopada w serwisie CANAL+ online można zobaczyć wszystkie odcinki drugiego sezonu bohaterów biura Kropliczanki. Widzowie kanału CANAL+ PREMIUM będą mogli oglądać pierwsze cztery odcinki drugiego sezonu serialu od 18 listopada. Bieżące informacje na temat produkcji są dostępne w social mediach na profilach CANAL+ Polska.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze