Rockstar zapowiedział kolejne DLC do GTA Online. Los Santos Drug Wars nadchodzi!

Rockstar zapowiedział właśnie kolejne DLC do swojej maszynki do zarabiania pieniędzy, jaką jest GTA Online. Los Santos Drug Wars – bo taki tytuł nosi nowy dodatek zabierze nas na przygodę z kompletnie nowym gangiem, który chce pokazać się w Los Santos. Nowe DLC ma być pierwszą z dwóch części tej samej historii. Dodatek zadebiutuje 13 grudnia.

We wtorek Rockstar zaprezentował nam pierwsze informacje dotyczące nadchodzącego dodatku. Newswire skupiał się jednak głównie na zmianach QoL (Quality of Life). Rockstar po raz kolejny posłuchał swoich graczy i dodał funkcje, o które ci prosili. Wśród nich są na przykład ukrywanie niechcianych kontaktów w telefonie czy permanentne zwiększenie nagród za konkretne misje i zadania. Dostaliśmy także informację o nagrodzie za wyzwanie The Heist Challenge. Okazuje się, że prezentem będzie nowy samochód – Declasse Tahoma.

Declasse Tahoma. Fot. Rockstar Games.

W środę z kolei zaprezentowano pierwsze szczegóły dotyczące nowego dodatku. Według oficjalnego opisu, DLC zabierze nas do Blaine County, gdzie połączymy siły z Ronem, znanym z fabularnej części GTA V, oraz nowym gangiem chcącym przejąć władzę w Los Santos z pomocą nowego laboratorium chemicznego.

Zobacz również: Avengers. Tom 5 – Wyścig upiornych jeźdźców – recenzja

Dodatek zaprezentuje oczywiście nowe samochody, posiadłości do kupienia oraz misje. Po raz kolejny Rockstar skupił się na opowieści, a nie na napadach. Jest to już trzeci taki dodatek, wliczając w to zeszłoroczne The Contract oraz tegoroczne The Criminal Enterprises.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze