Marvel’s Spider-Man 2 chwilowo w PlayStation Store

Marvel’s Spider-Man 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nowej generacji. Brytyjscy fani mogli przeżyć niemały szok, widząc ją w PS Store.

Pojawienie się Marvel’s Spider-Man 2 na brytyjskiej wersji oficjalnego sklepu PlayStation wzbudziło liczne spekulacje na temat pojawienia się nowych informacji o tejże grze w najbliższym czasie. Jednakże całe zajście okazało się pomyłką, a Sony szybko usunęło pozycję ze sklepu.

Zobacz również: Avengers. Tom 5 – Wyścig upiornych jeźdźców – recenzja

Z tego, co donoszą użytkownicy, ogłoszenie nie zdradzało żadnych nowych szczegółów. Grę można było jedynie dodać do listy życzeń i przejrzeć screenshoty oraz zwiastun, które zostały udostępnione wraz z jej pierwszym ogłoszeniem we wrześniu 2021 roku. Przypominamy, że grę wstępnie zapowiedziano na 2023 rok.

Marvel's Spider-Man 2
Fot. Zrzut ekranu z PlayStation Store

Szczegółów fabuły wciąż nie podano. Wiemy tylko, że z nowych postaci pojawi się Kraven Łowca, Venom i Harry Osborn. Powróci także Miles Morales, który zdaje się mieć większą i aktywną rolę w fabule kontynuacji hitu studia Insomniac z 2018 roku.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze