Tekken 8 – drugi zwiastun, powrót Jun i parę innych nowości

Z okazji The Game Awards 2022 Bandai Namco przedstawiło nam drugi zwiastun nadchodzącego Tekkena 8. Oprócz tego dostarczyli nam również paru innych ciekawych informacji o grze.

Tekken 8 co prawda wciąż nie dostał daty premiery (i raczej nieprędko dostanie, jako że nie poznamy jej też na The Tekken World Tour 2022 Global Finals), ale za to ujawniono kilka innych ciekawostek odnośnie produkcji. Pierwszą i chyba najmniej spodziewaną z nich jest powrót Jun Kazamy – postaci występującej lata temu w niekanonicznym Tekken Tag Tournament 2. Jak się okazało, Jun tak naprawdę nigdy nie była kanonicznie martwa, po prostu gdzieś ją wcięło. Aż do teraz. Deweloperzy zaprezentowali nam od razu jej nowy design, zaprojektowany przez Mari Shimazaki.

Zobacz również: Gotham Knights – recenzja gry

W nowej odsłonie serii Tekken nie zabraknie Rage Artów, podobnie zresztą jak różnorodnego niszczenia otoczenia czy przemieszczania się w bok. Jeśli zaś komuś nie przypasowała nowa fryzura Paula, Bandai Namco ma dobrą wiadomość – będzie można zamienić ją z powrotem. W Tekken 8 pojawi się też system walki Heat, jednakże o nim twórcy planują opowiedzieć nam więcej nieco później.

Źródła: Twitter/BNEesports, YouTube

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze