Jujutsu Kaisen sezon 2 – nowy zwiastun i data premiery

Fani Jujutsu Kaisen już od dawna spekulowali o tym, kiedy zadebiutuje drugi sezon tegoż anime. Teraz w końcu już to wiadomo – początkowe odcinki ukażą się w lipcu 2023 roku.

Od emisji pierwszego odcinka Jujutsu Kaisen minęły już przeszło dwa lata. Nic więc dziwnego, iż część fanów zaczynała się niecierpliwić; miesiące mijały, a daty premiery sequelu wciąż nie było. Parę dni temu w sieci pojawił się jednak zwiastun, który wreszcie zaspokoił ciekawość fanów serii. Prócz drobnej zajawki nadchodzących wydarzeń, twórcy zdradzili, kiedy rozpocznie się emisja drugiego sezonu. Padło na lipiec 2023 roku.

Zobacz również: Jujutsu Kaisen 0 – recenzja filmu

JJK opowiada historię Yuujiego – japońskiego licealisty o różowych włosach i niezbyt rozgarniętym stylu bycia. Dołączywszy do szkolnego Klubu Okultystycznego, młodzieniec na własnej skórze przekonuje się, jak wielkie zagrożenie dla społeczeństwa stanowią klątwy i odkrywa swoje nowo nabyte moce.

Źródło: Youtube, Filmweb, animesenpai.net

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze