Nowy Obcy nadchodzi! Prace nad kolejną częścią niedługo się rozpoczną

Kultowa seria Obcy po raz kolejny zagości na naszych ekranach. Tym razem Ksenomorfy zmierzają na platformę Hulu. W Polsce nadchodzący film będzie można prawdopodobnie obejrzeć na Disney +.

Po przejęciu wytwórni Fox przez Walt Disney Company wskrzeszenie serii Obcy było wręcz nieuniknione. Już na początku tego roku ogłoszono, że kontynuacja serii trafi na platformę Hulu. Teraz, dzięki serwisowi Production List, dowiedzieliśmy się, że zdjęcia ruszą już 6 lutego 2023 roku. Poznaliśmy także tytuł nadchodzącej produkcji – Alien: Romulus – który nawiązuje do mitologii rzymskiej. Dla przypomnienia, Romulus był jednym ze współzałożycieli Rzymu.

Zobacz również: Till – recenzja filmu. Historia, którą powinien znać każdy

Ridley Scott, współtwórca oryginalnego Obcego, bierze udział w produkcji. Tym razem reżyser będzie jednak pełnił funkcję producenta. Za kamerą stanie Fede Álvarez (Nie oddychaj), który do spółki z Rodo Sayaguesem napisał także scenariusz. Álvarez przygotowuje ten film jako jeden z 10 projektów, które wytwórnia 20th Century Studios zobowiązała się dostarczyć platformom Disneya.

Nie znamy jeszcze obsady Alien: Romulus, jednak pojawiają się plotki, że jedną z ról zagra Cailee Spaeny, znana z filmu Pacific Rim: Uprising.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze