Saga Winlandzka: tom 11 – znamy datę premiery!

Dobry czas dla fanów przygód Thorfinna. Wkrótce pojawi się II sezon serialu animowanego, a wydawnictwo Hanami właśnie zapowiedziało kolejny tom mangi.

Saga Winlandzka ukazuje się w Polsce od kilku lat dzięki wydawnictwu Hanami. Do tej pory ukazało się 10 tomów – ostatni w maju ubiegłego roku. Kilka dni temu za pośrednictwem profilu na Facebooku poinformowali, że 26 stycznia ukaże się kolejny.

Saga Winlandzka
Kadr ze zwiastunu II sezonu

Konflikt na Bałtyku trwa, a Thorfinn trafia w samo jego centrum. O dowództwo nad Jomswikingami walczą dwie frakcje, którymi kierują Floki i Thorkel, chociaż to nie oni mają w przyszłości stanąć na czele walecznych wojów. Natomiast w oblężonym Jomsborgu została Gudridur. Czy uda jej się wydostać? Kolejne krwawe walki wydają się nieuniknione! Takie informacje odnośnie fabuły najbliższego tomu możemy znaleźć na profilu Hanami.

Zobacz również: Monster – docenione, ale niepopularne arcydzieło

Przypominam również, że już w najbliższy poniedziałek pojawi się pierwszy odcinek II sezonu anime na podstawie tej mangi. W Polsce będzie go można obejrzeć na Netfliksie. Warto jednak zaznaczyć, że Saga Winlandzka wydawana przez Hanami znacznie wyprzedza fabułę, która będzie zaadaptowana w nadchodzącej serii.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze