Marvel: Najdłuższy film o Ant-Manie i opóźnienia w serialowych premierach

Rok 2023 nie zdążył się jeszcze na dobre zacząć, a Marvel Studios już zasypuje nas chmarą newsów. Z roku na rok powstaje coraz więcej produkcji, co jest zmorą firm VFX. Okazuje się jednak, że nie tylko producenci efektów komputerowych nie są w stanie nadążyć za tempem korporacyjnych umysłów.

Zacznijmy jednak od czegoś bardziej pozytywnego. Właśnie otrzymaliśmy oficjalny czas trwania trzeciego filmu o Ant-manie. Kwantomania ma dokładnie 125 minut pełnego metrażu czyli o 8 minut więcej od części pierwszej i o 7 minut dłużej niż Ant-man i Osa. Czyni to trzecią część przygód Scotta Langa najdłuższym odcinkiem jego własnej trylogii.

Zobacz również: Wystrzałowe wesele – recenzja filmu. Smarzowski to kiepski wedding planer

W najnowszej produkcji Marvel Studios wróci Paul Rudd w roli tytułowego herosa, a poza nim również: Evangeline Lilly w roli Osy. Michael Douglas jako Hank Pym i Michaele Pfeiffer wcielająca się w Janet Van Dyne. Swój debiut w roli córki Scotta Langa zaliczy natomiast Kathryn Newton. W produkcji znalazło się również miejsce dla Billa Murray’a jako oficjalnie nieujawniona jeszcze postać. Fani i przecieki typują iż zagra on złoczyńcę o pseudonimie Krylar. Dowiemy się tego już 17-ego lutego w kinach!

Druga porcja newsów dotyczy natomiast produkcji serialowych na Disney+. Trzy premiery zaplanowane na ten rok zaliczą sporą obsuwę. Mowa tu o drugim sezonie animowanego What if…, serialu o Echo oraz produkcji o Agathcie Harkness. Poniżej lista z aktualnymi datami serialowych premier Marvel Studios na rok 2023:

Zobacz również: M3GAN – recenzja filmu. Mordercza lalka w akcji

  • What if… (sezon 2) – premiera przeniesiona na 2024 rok
  • Secret Invasion  – premiera wiosną 2023 roku
  • Echo  – premiera przeniesiona na początek 2024 roku
  • Loki (sezon 2) – premiera latem 2023 roku
  • Ironheart   premiera jesienią 2023 roku
  • X-Men 97   premiera jesienią 2023 roku
  • Agatha: Coven of Chaos   premiera przeniesiona na 2025 rok
Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze