Call of Duty: Mobile – Reawakening. Start już 19 stycznia

Gracze powitają Nowy Rok w wielkim stylu dzięki Call of Duty®: Mobile – Season 1: Reawakening. Pierwszy sezon roku wprowadzi do gry nowe obszary dla trybu wieloosobowego i trybu Battle Royale, nowe sposoby na zwycięstwo i nagrody do zdobycia.

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu 19 stycznia o godzinie 1:00 czasu polskiego gracze będą mogli powrócić do mapy Nuketown z motywem Roku Królika, uczestniczyć w nowych, odświeżonych trybach wieloosobowych, w tym Big Head Blizzard i Super Attack of the Undead, a także cieszyć się nowościami w ramach Księżycowego Nowego Roku.

Call of Duty: Mobile – Season 1: Reawakening daje graczom możliwość zdobycia 50 nowych poziomów nagród w Battle Passie zarówno w opcji darmowej, jak i premium. Na liście znajdują się między innymi nowi operatorzy – Cassius – Fate’s Champion i Rampage – Venomous, nowa broń – Dingo – Conquest All, schematy broni, karty, talizmany, punkty Call of Duty (CP) i wiele innych nagród, które będą dostępne przez cały sezon!

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare II – recenzja gry. Kapitanie Price, miło cię znów zobaczyć!

Otwórz czerwoną kopertę i poznaj wszystkie szczegóły Call of Duty: Mobile – Season 1: Reawakening na Androida i iOS:

• Zaktualizowana mapa – Nuketown – Rok Królika – uwielbiana przez fanów mapa Nuketown powraca z motywem Nowego Roku Księżycowego. To ta sama mapa, którą gracze znają i uwielbiają, jednak całkowicie odświeżona.

• Nowe lokacje dla tryby Battle Royale – na mapie Isolated w tryb Battle Royale pojawiły się dwie nowe lokalizacje. Ecology Lab zawiera szklarnie z komputerami, z którymi gracze mogą wchodzić w interakcje, podczas gdy T-3 Rafinery zawiera dwa „cylindry lecznicze”, które tworzą prąd wstępujący, dzięki któremu gracze mogą wskakiwać i zeskakiwać z budynku.

• Nowe i zaktualizowane tryby wieloosobowe – Big Head Blizzard to humorystyczny tryb, w którym głowy graczy powiększają się, gdy zadają więcej obrażeń, podczas gdy Super Attack of the Undead powraca w zaktualizowanym trybie, który odzwierciedla motyw przewodni sezonu Nowego Roku Księżycowego, natomiast Chaos Control to nowy wariant Control.

Zobacz również: GTA Online – Los Santos Drug Wars – recenzja. Mówiłem już, czym jest szaleństwo?

• Aktualizacje Księżycowego Nowego Roku – zawierające walutę sezonową Czerwone Koperty powracają w nowych lokalizacjach w trybie Battle Royale. Tymczasem maleńki robot R.A.B.T pojawia się losowo na Isolated, oferując graczom szansę na zdobycie łupów, jeśli tylko szybko go uszkodzą. W pobliżu różnych punktów POI można znaleźć również balony z łupami. Gracze mogą je zestrzelić i otrzymać łupy wraz z uroczystym pokazem sztucznych ogni.

Gracze mogą również spodziewać się wielu aktualizacji, w tym nowych wyzwań sezonowych i nie tylko. Będą one dostępne w sklepie w dniu premiery, a następnie przez cały sezon. Najnowszy zwiastun Call of Duty: Mobile – Season 1: Reawakening możesz zobaczyć poniżej.

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze