Serial Fineasz i Ferb powraca!

Współtwórca pierwszych sezonów Fineasza i Ferba właśnie podpisał nową umowę. Powstanie aż 40 nowych odcinków.

Dan Povenmire – jeden z twórców serialu Fineasz i Ferb w latach 2007-2015, właśnie podpisał nową umowę z Disney Branded Television, na mocy której przygotuje 40 nowych odcinków podzielonych na 2 sezony. Na ten moment nie mamy podanej daty premiery produkcji i dodatkowo gdzie będzie ona miała miejsce. Czy będzie to ponownie Disney XD, a może serwis Disney+? Obyśmy dowiedzieli się jak najszybciej. Nie wiemy także, czy obsada oryginalnego dubbingu powróci swoich ról sprzed lat, czyli m.in. Vincent Martella, Thomas Brodie-Sangster, Ashley Tisdale, Dee Bradley Baker i Dan Povenmire.

Zobacz również: Najlepsze seriale animowane, część II (2001-2022)

Fineasz i Ferb to amerykański serial animowany stworzony przez The Walt Disney Company. Opowiada on o przygodach przyrodnich braci, Fineasza Flynna i Ferba Fletchera, mieszkających w fikcyjnym mieście Danville. Ich starsza siostra Fretka Gertruda Flynn obsesyjnie stara się ich przyłapać na tworzeniu wynalazków i realizowaniu pomysłów, zwykle dzwoniąc do mamy i zawiadamiając ją o wyczynach chłopców. W tym czasie domowy dziobak Fineasza i Ferba o imieniu Pepe pracuje dla rządowej agencji zwanej O.W.C.A. (Organizacja bez fajnego skrótu), dla której pracują tylko zwierzęta. Wrogiem Pepe Pana Dziobaka jest szalony doktor Dundersztyc, który pokrótce mówiąc próbuje zapanować nad obszarem trzech stanów.

fineasz i ferb

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze