Adam Warlock na nowym zdjęciu

Adam Warlock pojawił się w Internecie na nowej fotce. Jak w tej roli prezentuje się Will Poulter znany chociażby z Czarnego Lustra czy filmu Millerowie? Cóż, MCU po raz kolejny zawodzi w kwestii kostiumu i znów otrzymujemy pasek na pasku uparcie kroczące w kierunku militarnym. Nie pomógł nawet fakt iż piecze nad projektem sprawuje James Gunn, którego Legion samobójców pył perełką w kwestii kostiumów superherosów.

W sieci pojawiają się głosy, że Adam Warlock ze Strażników Galaktyki vol. 3 przypomina Ant-mana z peleryną i bez hełmu lub Thora bez brody i młotka. Z bólem serca muszę się z fanami zgodzić, że tak naprawdę kreacja w którą ubrano Willa Poultera nie odbiega zbyt mocno od stroju kosmicznego żołnierza nr 616 przemalowanego na złoto. Szczerze jedyne co moim zdaniem ratuje ten strój to czaszka pod szyją i naturalna charyzma aktora wcielającego się w rolę. Wstyd Panie Disney! Kolejny dowód na to, że żart z Mecenas She-Hulk, że wszyscy bohaterowie szyją stroje u jednego krawca ma w sobie sporo prawdy.

Zobacz również: The Last of Us – recenzja pierwszego odcinka

Na temat postaci jaką ma być Adam Warlock w najnowszych strażnikach szeroko w wywiadzie dla magazynu Empire wypowiedział się James Gunn:

On z całą pewnością nie jest dobrym goście. Co ciekawe, to co zobaczycie na ekranie to w zasadzie niemowlęca forma Warlocka. Dopiero co wydostał się z kokonu i nie rozumie świata zbyt dobrze. To tak naprawdę dziecko. (…) Ludzie w Internecie pisali do mnie, że powinienem obsadzić w tej roli Toma Cruise’a. Ale ja chciałem kogoś młodszego. Chciałem osobę, która radzi sobie w scenach dramatycznych i komediowych. Kogoś, kto mógłby zagrać [tę postać] nie tylko w tym filmie, ale przydać się Marvelowi również w przyszłości.

Warto również dodać iż trzecia część sagi o Strażnikach galaktyki według słów Gunna z zeszłorocznej edycji Comic Conu ma stanowić zwieńczenie historii tych postaci. Do swoich ról wrócą oczywiście Chris Pratt jako Star Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Bradley Cooper jako Rocket, Dave Bautista jako Drax, Karen Gilian jako Nebula, Vin Diesel jako Groot, Pom Klementief jako Mantis. Powrócą również Sean Gunn jako Kraglin, a także Elizabeth Debicki jako Ayesha. Debiut zaliczy wcześniej wspomniany Will Poulter jako Adam Warlock.

Zobacz również: Velma – recenzja serialu (odcinki 1-2). Scooby Doo, gdzie jesteś?!

Fot. Will Poulter jako Adam Warlock w Strażnikach galaktyki vol. 3
Fot. Will Poulter jako Adam Warlock w Strażnikach galaktyki vol. 3

Strażnicy Galaktyki vol. 3 w kinach już 5 maja tego roku!

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze