Company of Heroes 3 – frakcja brytyjska na pierwszej zajawce

SEGA przedstawia najnowszy zwiastun Company of Heroes 3 przybliżający siły Brytyjczyków i ich wszechstronny arsenał. W pełni odświeżona w trybie single-player i multiplayer frakcja brytyjska pojawi się w grze jako jedna z czterech frakcji premierowych. Jako defensywna potęga stanowi idealną armię zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów serii.

Największą siłą Brytyjczyków jest ich wszechstronność w niemal każdym scenariuszu walki. Dzięki swojej odporności (i odrobinie zawziętości), ich armaty Pack Howitzer, 4.2 Heavy Mortar i 6-Pounder Anti-Tank Gun mogą powstrzymać duże odziały Niemców. Ponadto szereg pojazdów, takich jak wozy zwiadowcze Dingo i samochody pancerne Humber, mogą przecinać linie wroga już w początkowej fazie walki.

Zobacz również: Total War: Warhammer III – recenzja gry. Stary Świat pogrążony w chaosie

Dobrze przygotowana siła wojskowa nie jest kompletna bez kilku grup bojowych – wyspecjalizowanych jednostek, które każda z frakcji może wezwać do zastosowania określonej taktyki. Brytyjczycy mogą wykorzystać nepalskich i indyjskich żołnierzy Gurkha, co czyni ich niezwykle groźnymi na bliskim i dalekim dystansie. Indyjska artyleria uzupełnia wszystko o wybuchową siłę ognia pośredniego. Grupy bojowe współgrają z jednostkami głównej frakcji, zapewniając najbardziej zróżnicowaną strategię w Company of Heroes do tej pory.

Company of Heroes 3 ukaże się 23 lutego na PC oraz w przyszłości na konsolach. Zwiastun możecie zaś obejrzeć poniżej.

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze