WWE 2K23 – pierwsza zapowiedź gry

Wydawca 2K z przyjemnością ogłasza najnowszą odsłonę wrestlingowej serii gier od studia Visual Concepts.

Gwiazdą, która znajdzie się na okładce tegorocznej edycji został John Cena. WWE 2K23 zawierać będzie najważniejsze elementy znane dotychczas z serii, ale nie zabraknie również nowości i usprawnień. Tryb WWE 2K23 Showcase pozwoli przeżyć najważniejsze momenty z zapaśniczej kariery Johna Ceny, natomiast tryb WarGames dostarczy niesamowitych wrażeń w pojedynkach w formacie 3 na 3 lub 4 na 4. W grze znajdą się również tryby MyGM, MyFACTION, MyRISE i nie tylko.

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 2

Tak o grze i udziale w niej wypowiada się sam John Cena:

To przyjemność opowiedzieć historię mojej kariery poprzez WWE 2K23 Showcase. 2K wykonało fantastyczną pracę, aby uchwycić i ożywić franczyzę WWE 2K poprzez tę koncepcję, a ja jestem zaszczycony, że mogę uświetnić okładkę WWE 2K23.

Gra ukaże się już 14 marca w ramach wczesnego dostępu, natomiast premiera zaplanowana jest na 17 marca.

WWE 2K (wcześniej znane jako SmackDown vs Raw), to seria gier wideo o tematyce zapaśniczej. Rozpoczęła się ona w 2000 roku. Założeniem serii jest emulacja sportu zawodowego wrestlingu, a dokładniej WWE.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze