Superman & Lois – oto Lex Luthor!

Lex Luthor w końcu pojawi się w Superman & Lois!

Jak podaje Entertainment Weekly, Michael Cudlitz (The Walking Dead) został obsadzony w roli Lexa Luthora w serialu Superman & Lois. Luthor jest znany światu jako wizjonerski miliarder stojący za LexCorp, ale kryminalne podziemie wie, że jest on brutalnym psychopatą, terroryzującym każdego, kto stanie mu na drodze. Zgodnie z oficjalnym opisem postaci: Kiedy Lex zadebiutuje w tym sezonie, minęły lata odkąd zniknął z oczu opinii publicznej. Pojawia się jednak ponownie, piekielnie zdeterminowany, by dokonać zemsty na dwóch osobach, które jego zdaniem go skrzywdziły – Supermanie (Tyler Hoechlin) i Lois Lane (Elizabeth Tulloch).”

Zobacz również: Różowe Lata 90 – recenzja serialu. Średniak=sukces?

Cudlitz jest najbardziej znany z roli Abrahama Forda w serialu The Walking Dead. Wcielił się w tę lubianą postać w sezonach od 4 do 7 serialu o zombie. Wystąpił również w serialu Southland, miniserialu Kompania Braci produkcji HBO oraz serialu The Kids Are Alright produkcji ABC.

Stacja CW tak opisuje trzeci sezon swojej nowej produkcji: Trzeci sezon SUPERMAN & LOIS zaczyna się tygodnie po tym jak Superman pokonał Ally Allston. Clark (Tyler Hoechlin) i Lois (Elizabeth Tulloch) pracują obecnie w Smallville Gazette ciesząc się przy tym małomiasteczkowym życiem. Ich szczęście nie trwa jednak długo, ponieważ Lois dostaje tajne zadanie. Musząc balansować pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym, Lois wpada w poważne tarapaty, a nowy wróg obiecuje zmienić życie rodziny Kentów na zawsze. Superman gotów jest poruszyć niebo i ziemię aby uchronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem, ale nawet to może nie być wystarczające.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze