Figurki Funko POP zdradzają, kto pojawi się w The Flash! [SPOILERY]

Pierwsze spojrzenie na Funko POP-y dla nadchodzącego filmu The Flash zdradzają sporo informacji na temat powrotu ważnych postaci z uniwersum DC.

Pierwsza seria popularnych figurek dla filmu The Flash będzie obejmować tytułowego bohatera, wersję w kombinezonie przypominającym strój Batmana oraz wersję przypominającą skatera. Co jednak ciekawsze, dostajemy również figurkę złego Dark Flasha, zarówno Batmana Michaela Keatona jak i Bena Afflecka, Supergirl, Iris West i… Wonder Woman wraz z Generałem Zodem!

Zobacz również: Najlepsze filmy DC

Czy to potwierdza, że Diana grana przez Gal Gadot pojawi się w filmie? Ostatnio słyszeliśmy, że zarówno Wonder Woman jak i Superman (Henry Cavill) zostali wycięci, ale to niekoniecznie zaprzecza tym informacjom, jako że projekty Funko POP zostały prawdopodobnie sfinalizowane zanim James Gunn i Peter Safran przejęli stery DC Studios.

Film wypadł ponoć bardzo dobrze na pokazach testowych. Choć nie wydano oficjalnego opisu filmu, The Flash ma być luźno oparty na komiksie Flashpoint i ma służyć jako swego rodzaju reset dla DCEU. Film swoją premierę będzie miał 16 czerwca bieżącego roku.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze