Holstin – demo gry już dostępne na Steamie

Holstin, nadchodzący polski survival horror, zgodnie z zapowiedzią otrzymał darmowe demo. Zainteresowani gracze mogą już teraz poprosić o dostęp do niego na Steam.

Informację o powstawaniu Holstin dostaliśmy stosunkowo niedawno, pod koniec zeszłego roku. Twórcy, jak widać, nie próżnują – już po niecałych dwóch miesiącach od pierwszego zwiastuna studio Stonka udostępniło wersję demonstracyjną gry. Gracze zainteresowani przetestowaniem horroru mogą poprosić o dostęp do niego na Steamie. Na nieprzekonanych czeka zaś 15-minutowy gameplay dodany przez autorów na YouTube’a – materiał prezentuje chyba wszystkie najważniejsze mechaniki tytułu, więc po obejrzeniu go nietrudno będzie zdecydować, czy Holstin to gra dla nas.

Zobacz również: Hi-Fi Rush – recenzja gry. Devil May Cry spotyka Patapony

Końcówka listopada 1992 roku. Na małą ustronną miejscowość pod Olsztynem spada przerażająca katastrofa, która powoli pochłania wszystkich i wszystko, co spotka na swojej drodze. To ostatnie znane miejsce pobytu twojego przyjaciela, Bartka, zanim przestał odbierać od ciebie telefony. Teraz musisz podążyć jego tropem, żeby odkryć, co ściągnęło go do miasteczka i dlaczego nie mógł z niego wyjechać.

Holstin trafi na komputery osobiste oraz konsole w 2023 roku. Obecnie jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Steam, YouTube

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze