Destiny 2 ze zwiastunem Upadku Światła

Nowa egzotyczna broń i pancerze pasma nadchodzące w Upadku Światła – nadchodzącym dodatku do gry.

Bungie zaprezentowało dziś najnowszy zwiastun nadchodzącego dodatku Destiny 2, prezentujący wybrane egzemplarze broni i pancerza, które będą mogli zdobyć Strażnicy w Upadku Światła. Zwiastun pokazuje również niektóre elementy pasma – na przykład splątania, czyli węzły materii pozostające po rozplątaniu wrogów. Splątań mogą używać gracze korzystający z pasma do tworzenia przedmiotów i stworzeń lub do innych celów związanych z bronią.

Zobacz również: The Sims 4: Simtymność – recenzja kolekcji

Oto szczegóły dotyczące nowej broni i pancerzy zaprezentowanych w zwiastunie:

  • Ostatnie ostrzeżenie – Ta broń boczna strzela pociskami, które wyszukują pobliskich wrogów.
  • Chaos deterministyczny – Próżniowy karabin maszynowy, którego strzały rytmicznie osłabiają wrogów.
  • Dokuczliwa zima – Egzotyczna glewia stazy, której mroźne kule po trafieniu zamrażają wrogów, czyniąc ich podatnymi na kolejne ataki.
  • Osłona cyrtarachne – Egzotyczny hełm gwarantuje dodatkową ochronę, zapewniając Łowcom kolczugę i odporność na drgania podczas przyczepienia.
  • Zawieszony skok – Gdy Tytani korzystają z barykady, nosząc ten pancerz, tworzy on śledzące pociski i zapewnia swojemu posiadaczowi kolczugę.
  • Rojowniki – Ten egzotyczny pancerz nóg pozwala Czarownikom tworzyć wątczaki, które atakują wrogów, gdy zostanie zniszczone splątanie.

Zobacz również: Fire Emblem Engage – recenzja gry. Mamy tu fanów japońszczyzny?

Zwiastun prezentuje również ulepszenie katalizatora Nagłej burzy, dzięki któremu zabójstwa granatami tego egzotycznego karabinu automatycznego tworzą splątania pasma, którymi można rzucać we wrogów. Nagła burza jest dostępna już teraz dla wszystkich Strażników, którzy zamówili w przedsprzedaży Upadek Światła.

Dziś gracze wciąż mogą zagłębić się w Sezon Serafinów i Chwile Triumfu, aby przygotować się na następny rozdział sagi o Świetle i Ciemności w dodatku Destiny 2: Upadek Światła, który ukaże się 28 lutego 2023.

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze