Druga edycja Clout Festival oficjalnie z datą!

Clout Festival był rewelacją zeszłego roku. Organizatorzy od pierwszych zapowiedzi szokowali oczekujących wielkimi nazwiskami z świata hip-hopu i trapu. Pomimo wielkiego sukcesu niewiadomym było, czy festiwal wróci z następną edycją. Wczoraj organizatorzy potwierdzili, że festiwal się odbędzie i poznaliśmy też datę.

BIG Idea, organizatorzy festiwalu, na swoich mediach społecznościowych podzielili się fantastyczną wiadomością dla fanów światowego hip-hopu. Clout Festival wraca z drugą edycją i zaplanowany jest na weekend 8-9 lipca 2023 roku. Na więcej informacji trzeba jeszcze poczekać.

Zobacz również: Kama Kamakazi – Kama Kamakazi – recenzja płyty

Festiwal miał swoją pierwszą edycję w 2022 roku, choć w planach był już dużo wcześniej. Mówimy tu o wydarzeniu, które było przekładane m.in. przez pandemię. Nadal jak na pierwszą edycję można tu mówić o jednym z najlepiej obsadzonych festiwali 2022 roku. W lipcu w Polsce pojawili się np. Jack Harlow, ASAP Ferg czy DaBaby, czyli śmietanka aktualnego hip-hopu/ trapu.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze