Joseph Gordon-Levitt i Octavia Spencer wystąpią w filmie Nobody Nothing Nowhere

Poznaliśmy obsadę autorskiego filmu science fiction o „ostatnim człowieku na Ziemi”.

Octavia Spencer, Joseph Gordon-Levitt oraz Lucy Liu zagrają w nadchodzącej produkcji Nobody Nothing Nowhere. Głównym bohaterem opowieści jest Dave, który jest jedynym żyjącym na Ziemi człowiekiem. Znudzony życiem i samotnością tworzy sztuczny świat, wypełniony humanoidalnymi istotami. Ich jedynym celem jest wypełnienie pustki i sprawienie, że będzie to jak najbardziej realistyczne środowisko.

Zobacz również: The Covenant – Guy Ritchie i Jake Gylenhall łączą siły w nowym filmie!

Octavia Spencer wciela się w jednego z takich 'Nie-Ludzi’. Zmęczona obecnym 'życiem’ postanawia wciąć sprawy w swoje ręce i sama pokierować swoim losem. Reżyserią zajmą się i Rachel Wolther i Alex H. Fischer. Scenariusz, napisany przez Fischera został wyróżniony w konkursie Black List dla najlepszych skryptów w Hollywood. Spencer, Gordon-Levitt oraz Liu są także producentami filmu.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze