Marvel’s Wolverine może zadebiutować w 2024 roku! Nowe informacje

Zapowiedziana przez Insomiac gra, Marvel’s Wolverine pierwotnie miała ukazać się w 2025 roku. Okazuje się, że możemy ją dostać wcześniej!

Marvel’s Wolverine, zapowiedziany w 2021 roku przez odpowiedzialne za serię gier o Spider-Manie studio Insomniac, miał trafić na rynek w 2025 roku. Nowe informacje pochodzą od dziennikarza z serwisu Giant Bomb, Jeffa Grubba, od którego informacje zazwyczaj się sprawdzały.

Zobacz również: Podejrzana – recenzja filmu. Odkąd zobaczyłem Ciebie

W najnowszym odcinku Game Mess Mornings, Grubb doniósł jakoby najnowsza gra, mająca trafić na platformę PS5 miałaby zadebiutować jeszcze jesienią 2024 roku, jednak z szansą, że może zostać przesunięta na pierwotny termin. Dziennikarz doniósł również, że gra ma otrzymać kategorię „Mocnego M”, czyli dla osób mających 17 lat lub więcej. Sugeruje to brutalne sceny, które oczywiście pasują do głównego bohatera.

Zobacz również: Kaczogród, tom 19 – recenzja komiksu. Pasje Kaczora Donalda

MARVEL'S WOLVERINE
Fot. Materiały prasowe

Dla porównania, Marvel’s Spider-Man ma kategorię T (od 13-go roku życia). Ponadto, gra miałaby być w połowie z otwartym światem. Mówi się o czymś na kształt systemu zastosowanego w najnowszych odsłonach serii God of War, gdzie możemy przechodzić między oddzielnymi sekcjami i poruszać się po nich swobodnie. Dla przypomnienia, Marvel’s Spider-Man 2 ma zadebiutować jesienią 2023 roku.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze