Michael B. Jordan zapowiada kolejne odsłony Creeda!

Aktor, który wyreżyserował ostatnią część serii chciałby stworzyć większe uniwersum.

Creed to seria spin-offów kultowych filmów bokserskich ze Stallonem. Skupiają się na postaci młodego Adonisa Creeda, w którego wciela się Michael B. Jordan. Adonis to syn Apollo Creeda, dawnego rywala, a potem bliskiego przyjaciela Rocky’ego Balboa. Chłopak porzuca swoją karierę, aby podążyć za swoimi sportowymi marzeniami. Zaczyna trenować pod okiem dawnego mistrza, który prowadzi go ku kolejnym zwycięstwom.

Zobacz również: Terminal List – Amazon stworzy 2. sezon serialu

Pierwsza część spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, oferując ciekawą historię i widowiskowe sceny pojedynków bokserskich. Druga część nie zdobyła co prawda takiego samego sukcesu, co nie przeszkodziło jednak w nakręceniu kolejnej odsłony. W filmie Creed 3 jednak nie pojawi się postać Rocky’ego, gdyż Sylvester Stallone przez różnice zdań z twórcami wycofał się z produkcji. Stanowisko reżysera przejął wtedy odtwórca tytułowej roli.

Michael B. Jordan zapowiedział w wywiadzie dla IGN, że powstanie kolejnej odsłony Creeda jest już praktycznie pewne. Co więcej, aktor zapowiedział, że ma w planach szerszy rozwój całego uniwersum. Jak jednak wspomniał – „w granicach rozsądku”. Obecnie planuje nakręcenie Creeda 4, a następnie chciałby skupić się na kolejnych spin-offach serii.

Trzecia część trafi do kin już 1 marca. Poniżej prezentujemy najnowszą zapowiedź filmu:

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze