Obsada nowego filmu od Guya Ritchiego właśnie się powiększyła

Nowi aktorzy dołączają do Henry’ego Cavilla i Eizy Gonzales.

Guy Ritchie pracuje nad kolejnym filmem. Tym razem będzie to szpiegowska historia, osadzona w realiach II Wojny Światowej. Produkcja nosi tytuł  The Ministry of Ungentlemanly Warfare. Film opowiada o tajnej jednostce bojowej Winstona Churchilla. Grupa była złożona z byłych przestępców, którzy zostali wysłani do walki z nazistami.

Zobacz również: Wiedźmin – piąty sezon pod znakiem zapytania. Netflix rozważa zakończenie serialu

Scenariusz oparty został na książce o tym samym tytule, autorstwa Damiena Lewisa, historyka korespondenta wojennego. W głównych rolach wystąpią Henry Cavill, który wcieli się w przywódcę zespołu, oraz Eiza Gonzales, jako genialna snajperka. Jak podaje Deadline, nie będą to jedyne znane nazwiska. Bowiem do obsady właśnie Alan Ritchson,  Alex Pettyfer,  Cary Elwes oraz Til Schweiger.

Póki co twórcy nie podali potencjalnej daty premiery. Zdjęcia rozpoczynają się już 13 lutego w Turcji.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze