Ricky Stanicky – nowa komedia od twórcy Green Book z gwiazdorską obsadą!

Platforma Prime Video zamówiła komedię twórcy oscarowego Green Book – Ricky Stanicky!

Mowa o filmie Ricky Stanicky, którego reżyserem będzie Peter Farrelly (Green Book). Wśród obsady znalazły się tacy aktorzy jak John Cena (Peacemaker) czy Zac Efron (Szczęściarz). W jedną z ról wcieli się Jermaine Fowler, którego kinomaniacy mogą kojarzyć z takich produkcji jak chociażby Przepraszam, że przeszkadzam. Mówi się, że w tytułowego bohatera wcieli się natomiast Jim Carrey – są to na razie jednak wyłącznie plotki. Zainteresowani?

Zobacz również: Abyzou w kinach od 10 lutego

Zarys fabuły Ricky Stanicky prezentuje się następująco: Kiedy trzech nastolatków robi psikusa i podpala dom w swoim sąsiedztwie, tworzą wyimaginowaną osobę, która ma wziąć winę na siebie – zrobił to Ricky Stanicky! Dwadzieścia lat później widzimy, że używali tego alibi, aby wyjść z każdej niewygodnej sytuacji w życiu. Kiedy żony zmuszają ich do umówienia się na spotkanie ze Stanickym, wynajmują aktora.

Produkcja jest obecnie na etapach powstawania, a zdjęcia kręcone są w Australii. Scenariusz wraz z Farrellym stworzyli również Brian Jarvis i Jim Freeman. Pracowali oni na tekście stworzonym wcześniej przez Jeffa Bushnella oraz Steve’a Oedekerka. Produkcją zajmą się  Paul Currie z Footloose Productions, Thorsten Schumacher z Rocket Science, a także John Jacobs z Smart Entertainment.

Będziecie czekać?

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze