The Covenant – Guy Ritchie i Jake Gylenhall łączą siły w nowym filmie!

W nadchodzącym filmie Gyllenhaal wcieli się w sierżanta armii. Powraca on na pole walki, aby uratować afgańskiego tłumacza, któremu zawdzięcza życie.

Guy Ritchie w filmie The Covenant śledzi losy sierżanta armii amerykańskiej Johna Kinleya i afgańskiego tłumacza Ahmeda. Po zasadzce Ahmed podejmuje się herkulesowych wysiłków, aby uratować Kinleyowi życie. Kiedy Kinley dowiaduje się, że Ahmed i jego rodzina nie otrzymali obiecanego bezpiecznego przejazdu do Ameryki, musi spłacić swój dług wracając do strefy wojny, aby ich uratować, zanim dopadną ich talibowie.

Zobacz również: Gra Fortuny – recenzja filmu. Przekręt kołem się toczy

To ciekawe, że Ritchie podejmie poważniejsze tematy, gdyż reżyser słynie z komedii kryminalnych, takich jak Przekręt czy Dżentelmeni. Ostatnio natomiast ponownie połączył siły z Jasonem Stathamem w komedii kryminalnej zatytułowanej Gra Fortuny. Reżyser związał się także z Disneyem. Kilka lat temu stworzył remake animacji Aladyn, a niedawno ogłoszono sequel filmu oraz zatrudnienie reżysera do kolejnego remake’a – animacji Herkules.

Do Jake’a Gyllenhaala dołącza Dar Salim, Antony Starr, Alexander Ludwig, Bobby Schofield oraz Emily Beecham i Jonny Lee Miller. Ritchie jest również współautorem scenariusza wraz z pisarzami Ivanem Atkinsonem i Marnem Daviesem. Producentami wykonawczymi filmu są Samantha Waite, Olga Filipuk, Robert Simonds i Adam Fogelson. Producentami są Ritchie, Ivan Atkinson, John Friedberg i Josh Berger. Film jest dostarczany do nas przez MGM films i STXfilms Entertainment.

Film Guya Ritchiego The Covenant pojawi się w kinach w USA 21 kwietnia.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze