Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – odświeżona wersja hitu z Wii na zwiastunie

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe to remaster gry wydanej w 2011 roku na Wii, która ukaże się 24 lutego 2023 roku. 

Chociaż gra jest określana jako remaster, Kirby’s Return to Dream Land Deluxe może czuć się bardziej jak remake, mając na uwadze ulepszenia względem oryginału Pojawiły się m.in. nowe opcje kopiowania umiejętności i wprowadzono też kilka drobnych zmian wizualnych i projektowych.

Zobacz również: Kirby and the Forgotten Land – recenzja gry. Różowa kulka Odyssey

W sieci pojawił się zwiastun nowych-starych przygód Kirby’ego, zatytułowany Welcome To Merry Magoland!, w którym zaprezentowano nowy tryb w grze. Merry Magoland to swego rodzaju park tematyczny, w którym znajduje się kolekcja mini-gier dla maksymalnie czterech graczy. W skład zestawu wchodzą dwie nowe gry i osiem starych. Wieloosobowa rozgrywka w Kirbym jest zdecydowanie bardzo zróżnicowana!

 

Remaster/remake przygód Kirbiego z Wii kształtuje się na jedną z większych premier Nintendo w 2023 roku. Ten remaster podchodzący miejscami pod remake’a wygląda niezwykle obiecująco i wszystko wskazuje na to, że Kirby doczeka się kolejnego udanego tytułu. Gra ukaże się 24 lutego wyłącznie na Nintendo Switch.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze