The Umbrella Academy – ruszyła produkcja czwartego sezonu

Na oficjalnym koncie The Umbrella Academy na Twitterze, Netflix opublikował grupowe zdjęcie aktorów, tym samym ogłaszając, że produkcja ostatniego sezonu właśnie ruszyła. 

Na fotografii widzimy twórcę Steve’a Blackmana z główną obsadą serii, w tym Elliotem Page’em (Victor), Tomem Hopperem (Luther), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robertem Sheehanem (Klaus), Davidem Castañedą (Diego), Aidanem Gallagherem (Numer Pięć), Justinem H. Minem (Ben) i Ritu Aryą (Lila).

Serial jest adaptacją komiksów o tym samym tytule, napisanych przez Gerarda Waya i Gabriela Bá. Fabuła koncentruje się na dysfunkcyjnym rodzeństwie Hargreeves, które adoptował ekscentryczny miliarder chcąc stworzyć z nich drużynę superbohaterów. Kilka lat po rozwiązaniu drużyny, grupa spotyka się ponownie na pogrzebie przyszywanego ojca. Z przyszłości powraca również ich zaginiony brat, który chce ostrzec ich przed nadchodzącą apokalipsą.

Zobacz również: Najlepsze seriale Netflixa

Dwa miesiące po premierze trzeciego sezonu The Umbrella Academy w czerwcu 2022 roku, twórcy ogłosili, że bohaterowie powrócą w czwartym, finałowym sezonie. Ponadto Blackman obiecał fanom, że da postaciom satysfakcjonujące zakończenie ich historii.

Jestem podekscytowany, że niezwykle lojalni fani [serii] będą mogli doświadczyć dobrego zakończenia podróży rodzeństwa Hargreeves, którą rozpoczęliśmy pięć lat temu. Jednakże zanim dojdziemy do tego zakończenia, czeka nas niesamowita historia w czwartym sezonie i to taka, która będzie trzymała fanów na krawędzi ich siedzeń aż do ostatnich minut.

Finałowy sezon będzie miał jedynie 6 odcinków, a więc będzie najkrótszą odsłoną serii. Ponadto Blackman obiecuje „ogromny twist”, którego „fani się nie spodziewają”. Przypominamy, że trzeci sezon zakończył się przeniesieniem rodzeństwa do innej linii czasowej, gdzie nie mają żadnych mocy.

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery ostatniego sezonu The Umbrella Academy. Wszystkie poprzednie odsłony są dostępne na platformie Netflix.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze