Resident Evil: Death Island na pierwszym zwiastunie!

W najnowszym filmie animowanym z serii Resident Evil główni bohaterowie serii, Chris Redfield i Leon Kennedy, walczą z zombie na wyspie.

Resident Evil: Death Island, najnowszy film animowany ze słynnej franczyzy firmy Capcom, dostał swój pierwszy trailer. Zwiastun udostępniony w serwisie YouTube, pokazuje bohaterów serii, Leona S. Kennedy’ego i Chrisa Redfielda, którzy jak zwykle strzelają do zombie, tym razem na wyspie Alcatraz. Jill Valentine, uwielbiana przez fanów postać z serii, która została odsunięta na bok w większości ostatnich odsłon, również pojawia się niespodziewanie pod koniec zwiastuna.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Wyspa Śmierci będzie czwartą odsłoną serii filmów animowanych CG firmy Capcom, która obejmuje tytuły Degeneration, Damnation oraz Vendetta. Czwartą część reżyseruje Eiichiro Hasumi, który wcześniej kierował miniserialem Netflixa z 2021 roku Resident Evil: Infinite Darkness, na podstawie scenariusza napisanego przez powieściopisarza Makoto Fukami, znanego z Psycho-Pass. Death Island to bezpośredni sequel wydanego w 2017 roku Vendetta, w którym Leon i Chris radzili sobie z wybuchem zagrożenia biologicznego w Nowym Jorku..

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze