Liaison – Eva Green oraz Vincent Cassel w nowym serialu Apple TV+. Mamy zwiastun!

Do obsady nowej produkcji Apple TV+ dołączyli Eva Green oraz Vincent Cassel. Ponadto serial opisywany jako szpiegowski thriller akcji doczekał się również pierwszego zwiastuna. 

Liaison to współczesny thriller akcji z wielowarstwową fabułą oraz politycznymi intrygami. Historia koncentruje się wokół cyberataków, którymi zostaje dotknięta Wielka Brytania. Ataki te powodują wiele zniszczeń w stolicy. Podejrzenia padają na postać graną przez Cassela, z którym bohaterkę (Eva Green) wiąże dawne uczucie. Przeszłe wydarzenia sprawiają, że dwójka nie ma do siebie zaufania. Muszą oni jednak współpracować, by odnaleźć prawdziwego sprawcę ataków. Konsekwencja porażki to całkowita utrata kontroli nad siecią energetyczną Londynu. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ na przeszkodzie bohaterów stoi nie tylko skomplikowana relacja, ale również elitarne siły.

Zobacz również: Maria Antonina – recenzja serialu. Nie tylko ciastka i gilotyna

Serial jest pierwszą angielsko-francuską produkcją Apple TV+. Oprócz wspomnianej dwójki na ekranie zobaczymy Petera Mullan (Ozark), Gerarda Lanvin (Gdzie jest mój agent?), Daniela Francisa (Small Axe), ​​Stanislasa Merhara (Czarna księga), Philippine Leroy-Beaulieu (Gdzie jest mój agent?), Laetitię Eido (Fauda), Eriqa Ebouaneya (Rogue City), Bukky’a Bukraya (Rocks) i Thierry’ego Fremonta (Murder In Mind). Za reżyserię odpowiedzialny jest Stephen Hopkins, zaś za scenariusz Virginie Brac.

Premiera serialu Liaison zaplanowana jest na 24 lutego.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze