slowthai zaskakuje fanów klipem do Keep good!

slowthai rozpieszcza swoich fanów, przygotowując się do premiery albumu UGLY. Artysta odwiedził 35 szczęśliwców w domach, podczas gdy ci byli w trakcie przedpremierowego odsłuchu nowego singla Feel Good. Najlepsze reakcje trafiły do oficjalnego klipu.

To nie koniec kreatywnych pomysłów na promocję nadchodzącego UGLY. slowthai zapowiedział także pierwsze od roku koncerty: 6 kameralnych występów w miejscówkach w całym kraju, od Brixton Academy (5000 miejsc) do pubu The George Tavern dla garstki 150 osób. Sprzedaż rozpocznie się 15 lutego. Utrzymując bilety w cenie 1 funta (o 1 pensa więcej niż podczas podobnej trasy przed pandemią), slowthai pragnie, aby jego oddani fani mieli równe szanse na zdobycie biletów. Czas na „Best Night of Your Life”!
Album UGLY został wyprodukowany przez Dana Careya i Kwesa Darko. Pracowali nad nim także Zach Nahome i Sega Bodega. Płyta łączy muzyków z różnych światów – pojawiają się na niej Ethan P. Flynna, Shygirl, Taylor Skye z Jockstrap, gitarzysta Beabadoobee Jacob Bugden i perkusista Liam Toon. W mrocznym tytułowym utworze słychać także jego przyjaciół Fontaines D.C.

Zobacz również: Kama Kamakazi – Kama Kamakazi – recenzja płyty

Nowa płyta uwalnia artystę od lęków ostatnich kilku lat. Szalony entuzjazm i autentyczność debiutu zostały przyćmione przez jego sukces. Naturalnie zabawny i szczery slowthai martwił się, że zostanie karykaturą samego siebie: – Dla ludzi jesteś tylko postacią. Tak naprawdę w ogóle cię nie znają, mają cię za wariata w bokserkach. Robiłem to, aby pokazać, że koncerty to wolność i dobra zabawa, ale świat postanowił postrzegać mnie jako idiotę.
Nie ma znaczenia, co myślą ludzie – musisz być wierny sobie i siebie szanować. Wytatuowałem na twarzy UGLY jako przypomnienie, aby kochać siebie, zamiast ciągle się poniżać. Zdanie innych na mój temat nie określa mnie jako osoby.
Konrad Zet

Aspirujący filmowiec, krytykujący raperów i hobbystycznie robiący krzywdę sobie i kolegom z maty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze