Zobacz nową podklasę w zwiastunie Destiny 2: Upadek Światła

Poruszaj się po Neptunie z nową tajemniczą podklasą pasma

Dziś ukazał się nowy zwiastun Bungie przybliżający pasmo – nową podklasę Ciemności, która pojawi się w dodatku Destiny 2: Upadek Światła. Zwiastun przedstawia Strażników korzystających ze swoich zdolności pasma w neonowym mieście o nazwie Neomuna. Nowe superzdolności pasma:

Czarownik Mroczny tkacz: Burza igieł

Unosząc się w powietrzu, Czarownicy przywołują falę przeszywających pocisków pasma. Po trafieniu we wroga pociski wybuchają i przeplatają się w wątczaki, które ścigają pobliskie cele.

Tytan Berserk: Furia ostrzy

Tytani tkają na swoich rękach dwa duże ostrza i przemierzają pole bitwy, zadając lekkie i ciężkie ataki. Lekkie ataki pozwalają Tytanom na szybkie cięcie wrogów oraz gromadzenie energii do ciężkich ataków, podczas których wymachują ostrzami, aby wystrzelić pociski. Pociski zawieszają i obezwładniają cele przy trafieniu.

Łowca Włókniarz: Jedwabiste uderzenie

Łowcy tkają linę z ostrzem, aby powalić nią swoich wrogów. Podczas lekkiego ataku rzucają ostrze, aby trafić w pojedynczego wroga. Uderzenie wroga czubkiem ostrza powoduje dodatkowe obrażenia, a pokonywanie wrogów w ten sposób sprawia, że wybuchają. Ciężki atak polega na rozhuśtaniu liny z ostrzem na dużym obszarze, aby zadać obrażenia pobliskim wrogom.

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze