Zwiastun prequela Grease już dostępny. Poznajcie Pink Ladies!

Do sieci trafił zwiastun Grease: Rise of the Pink Ladies – prequela musicalu Grease. Paramount, udostępniając zwiastun, potwierdził również datę premiery.

Akcję Grease: Rise of the Pink Ladies osadzono cztery lata przed pierwowzorem. Produkcja będzie śledzić historię czwórki dziewczyn, które zostaną Różowymi Dziewczynami. Dystansują się one od reszty liceum Rydell High oraz panujących szkolnych zasad. W głównych rolach zobaczymy: Tricie Fukuhara jako Nancy, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia oraz Marisa Davila jako Jane. Dodatkowo w towarzystwie Różowych Dziewczyn na ekranie pojawią się również: Shanel Bailey, Madison Thompson, Jonathan Nieves czy Jason Schmidt.

Zobacz również: Christopher Waltz w czarnej komedii? Zwiastun The Consultant

Sam projekt Grease: Rise of Pink Ladies początkowo był rozwijany przez HBO Max. Showrunnerką oraz scenarzystką jest Anabelle Oakes odpowiedzialna m.in. za serial Atypowy.

Datę premiery wyznaczono na 7 kwietnia.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

 

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze