Zwierzogród, Toy Story i Kraina Lodu otrzymają kontynuację!

Dyrektor generalny Disneya Bob Iger potwierdził, że powstaną 3 animowane sequele wielkich produkcji. 

Na dzisiejszym Q1 Earnings Callu Disneya potwierdzono powrót 3 ogromnych animowanych marek. Bob Iger potwierdził, że w fazie produkcji są już następujące tytuły: Kraina Lodu 3, Toy Story 5 oraz wyczekiwany przez wiele lat – Zwierzogród 2. CEO Disneya zapowiedział owe bajki następującymi słowami:

Dzisiaj jestem na tyle zadowolony, że mogę ogłosić Wam, że powstają sequele do naszych animacji niektórych z najbardziej popularnych franczyz Disneya, czyli Toy Story, Kraina Lodu oraz Zwierzogród. Wkrótce będziemy mieli więcej do przekazania na temat tych produkcji, ale jest to świetny przykład tego, jak opieramy się na naszych bezkonkurencyjnych markach i franczyzach.

Zobacz również: Najlepsze bajki Disneya

Sequele bajek, które otrzymamy, zdecydowanie nie są przypadkowe. Poprzednie części tych produkcji cieszyły się ogromną popularnością, która przekładała się na niesamowite box-officy. Pierwsza część Krainy Lodu zebrała 1,282 mld USD, a co więcej druga 1,450 mld USD. Pierwsze cztery części Toy Story zgromadziły wspólnie 3,045 mld USD, natomiast Zwierzogród z 2016 roku 1,05 mld USD.

disney

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze