Paint – zwiastun filmu inspirowanego Bobem Rossem! Owen Wilson robi WOW

Owen Wilson zaskakuje nową kreacją. W Paint wcieli się w malarza, Carla Nargle’a. Postać wyraźnie inspirowana jest ikonicznym Bobem Rossem.

Paint może okazać się jednym z najdziwniejszych w pozytywnym sensie filmem 2023 roku. Owen Wilson w roli charyzmatycznego malarza zaskakuje w najnowszym zwiastunie. Co ciekawe, nie jest to biografia Boba Rossa, a opowieść o fikcyjnej postaci, Carlu Nargle, który oczywiście na pierwszy rzut oka przypomina jednego z najbardziej znanych amerykańskich twórców z telewizyjnego show.

Zobacz również: Orły 2023 – znamy nominowanych!

Oficjalny opis filmu brzmi tak:

W Paint, Owen Wilson wciela się w postać Carla Nargle’a, malarza nr 1 w telewizji publicznej w Vermont, który jest przekonany, że ma wszystko: charakterystyczną trwałą, niestandardową furgonetkę i fanów podążających za każdym jego pociągnięciem pędzla… dopóki młodsza, lepsza artystka nie ukradnie wszystkiego (i wszystkich), których Carl kocha.

Zobacz również: Premiery teatralne – luty 2023

A tak prezentuje się plakat nowego obrazu z Owenem Wilsonem:

PAINT
Fot. Materiały prasowe

Premiera filmu 7 kwietnia 2023 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Brit McAdams.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze