Shadow Warrior 3 Definitive Edition i Endless Dungeon Day One Edition w planie wydawniczym Cenegi

Do planu wydawniczego firmy Cenega trafiają gry Shadow Warrior 3 w wersji Definitive Edition oraz Endless Dungeon w wersji Day One Edition.

Cenega potwierdza, iż obie gry będą posiadać polskie napisy. Doświadcz wersji Definitive Edition gry Shadow Warrior 3, ultrabrutalnej mieszanki szybkiego strzelania, ostrego siekania i spektakularnej wolności poruszania się w mitycznym japońskim królestwie. Wystaw swoje umiejętności na próbę w trybie przetrwania, nowej gry plus i dla hardkorów. No i UWAŻAJ NA SMOKA!

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

Upadły korporacyjny szogun Lo Wang i jego były arcywróg Orochi Zilla powracają w Shadow Warrior 3 – najnowszej części zachlapanej krwią serii gier FPS pełnej sarkastycznych uwag. Wyrusz na nieoczekiwaną misję w celu ponownego schwytania pradawnego smoka, którego Lo Wang nieumyślnie wypuścił z jego wiecznego więzienia, podczas której musisz się przebić przez pełną demonów krainę pogrążoną w chaosie za pomocą dynamicznego arsenału ostrzy i kul.

NOWOŚCI to; NOWA GRA PLUS, z dodatkowymi wyzwaniami, skórkami broni i nagrodami; TRYB PRZETRWANIA, pozwalający stawić czoła falom nacierających wrogów, nowe modyfikator gry TRYB BOHATERA, oferujący jeszcze większe wyzwanie; WYBÓR ROZDZIAŁU oferujący szybką powtórkę z rozrywki; oraz TRUDNOŚĆ DLA HARDKORÓW – najtrudniejsza w historii wersja gry Shadow Warrior!

Zobacz również: Najlepsze polskie gry

ENDLESS™ Dungeon to unikalna mieszanka gier typu roguelike, taktycznej akcji i tower defense osadzona w wielokrotnie nagradzanym uniwersum ENDLESS™. Penetruj opuszczoną stację kosmiczną samotnie lub z przyjaciółmi w trybie kooperacji, zrekrutuj drużynę rozbitków i chroń swój kryształ przed niekończącymi się falami potworów… lub zgiń próbując, przeładuj i spróbuj ponownie.

ENDLESS™ Dungeon Day One Edition zawiera:

– Zestaw skórek “Die-Hard Elite”.

– Cyfrowy art book “Reckless Squad”.

– Cyfrową oryginalną ścieżkę dźwiękową.

– Pakiet skórek “Pioneer Elite”.

– Fizyczny art book “Reckless Squad”.

– Fizyczną grę karcianą.

Zobacz również: Hi-Fi Rush – recenzja gry. Devil May Cry spotyka Patapony

Cenega potwierdza, iż obie gry będą posiadały polskie napisy. Shadow Warrior 3 wyjdzie na PS4 i PS5 już 19 maja, natomiast Endless Dungeon dzień wcześniej na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSeries.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze