Keaton wraca jako Batman! Oto zwiastun filmu The Flash

Oto zwiastun, na który wszyscy czekali!

Warner Bros.potwierdził, że The Flash będzie opowiadał historię o zawirowaniach w liniach czasowych. Synopsis filmu potwierdza, że Barry użyje swoich mocy aby cofnąć się w czasie i zapobiec śmierci matki, co z kolei będzie miało poważne konsekwencje w teraźniejszości. James Gunn, współszef DC Studios, potwierdził, że The Flash zresetuje niektóre aspekty kinowego uniwersum, potencjalnie torując drogę przyszłym filmom w pierwszym rozdziale kinowej franczyzy Bogowie i potwory.

Zobacz również: Najlepsze komiksy z Batmanem

Poza Millerem, fani panteonu ekranowych superbohaterów DC mogą spodziewać się wielu znajomych twarzy. Już dawno potwierdzono, że Keaton powróci do roli Bruce’a Wayne’a z przełomowego filmu Tima Burtona Batman z 1989 roku. Oprócz Keatona, w nowo opublikowanym zwiastunie można zobaczyć także powrót Bena Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a/Batmana, nie wspominając o Generale Zodzie w wykonaniu Michaela Shannona.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze